Do Polskiej Platformy LNG dołączył nowy członek – Automatic Systems Engineering, firma specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań bezpiecznych technologii dla przemysłu i infrastruktury.

Automatic Systems Engineering od niemal 30 lat specjalizuje się w dostarczaniu
kompleksowych rozwiązań bezpiecznych technologii dla przemysłu i infrastruktury.

W tym czasie firma rozwinęła specjalizacje w zakresie wdrożeń i zintegrowanych dostaw jako ASE Integrator, a w zakresie dostarczania wiedzy i kompetencji oraz wykonania prac eksperckich i konsultingu technicznego jako ASE Ekspert.

Obie te struktury wewnętrzne współpracując ze sobą dostarczają wiedzę i rozwiązania na najwyższym światowym poziomie w oparciu o własne know-how, jak i w oparciu o produkty renomowanych dostawców światowych.

Automatic Systems Engineering tworzy trzon Grupy Technologicznej ASE, w której skład wchodzą także: Biuro Projektowe Biproraf, Biuro Projektów Morskich PROJMORS, ELMECH (zasilanie gwarantowane), EKO-KONSULT oraz kilka mniejszych innowacyjnych podmiotów.
Za sprawą połączenia wiedzy i doświadczenia, zdolności analitycznych, projektowych oraz nadzorów GRUPA ASE jest w stanie zrealizować największe i najtrudniejsze technicznie obiekty przemysłowe oraz infrastruktury przemysłu, co potwierdzają referencje w wielu zakładach przemysłowych w Polsce i na świecie.

Polska Platforma LNG serdecznie wita ASE w gronie swoich członków i liczy na owocną współpracę w rozwoju rynku LNG.

Więcej informacji o Automatic Systems Engineering.

Recommended Posts