Szanowni Państwo, jest nam miło poinformować, że znany już jest termin Konferencji Polskiej Platformy LNG i bioLNG w roku 2022.

Nasza coroczna Konferencja, w tym roku odbędzie się jak w roku poprzednim w trybie tradycyjnym. Ubiegłoroczna forma bardzo przypadła Państwu do gustu i zależy nam na tym aby całe środowisko związane z LNG i bioLNG miało ponownie możliwość spotkania, uściśnięcia dłoni i wymiany doświadczeń. Z myślą o networkingu właśnie, planujemy aby Konferencja odbyła się w dniach 12-13.10.2022 w Gdyni w gościnnych salach PPNT, tak aby poza aspektem merytorycznym – wszyscy znaleźli czas na rozmowy kuluarowe.  Konferencja będzie również wydarzenie towarzyszące dla Forum Gospodarki Morskiej, które odbywać się będzie 14. października.

Wśród prelegentów będą eksperci zarówno z Polski jak z zagranicy. Każdy z bloków tematycznych kończyć się będzie sesją Q&A lub panelem dyskusyjnym – tak aby każdy z uczestników otrzymał komplet informacji na interesujący go temat. Dla osób zainteresowanych wybraną tematyką, planujemy organizację warsztatów prowadzonych przez naszych Ekspertów. Podczas konferencji będziemy w szerszym zakresie omawiać tematy dotyczące transformacji energetycznej i miejsca LNG oraz jego substytutów bioLNG i sLNG w tejże rewolucji, ponadto rozwiniemy tematy związane CCS- przechwytywaniem i re-utylizacją CO2, jako kluczowe uzupełnienie rynku.

Wkrótce podamy więcej informacji – zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Linkedin oraz informacji na naszej stronie www.

Recommended Posts