Mimo że pandemia koronawirusa ograniczyła funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw w Polsce i za granicą, to nie wpłynęła negatywnie na dostawy gazu realizowane przez Cryogas M&T Poland, które bez przerwy zaopatruje w LNG swoich klientów, gwarantując im bezpieczeństwo dostaw energii potrzebnej do zachowania ciągłości produkcji.

Cryogas M&T Poland jest renomowanym i niezawodnym dostawcą gazu ziemnego z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze wymagających klientów. Oferta firmy skierowana jest do podmiotów zainteresowanych wykorzystaniem gazu ziemnego do procesów technologicznych, grzewczych, produkcji ciepła i energii elektrycznej w skojarzeniu, czy napędu pojazdów.

Justyna Leśniak, specjalista ds. logistyki : W związku z zagrożeniem epidemiologicznym współpracujący z nami przewoźnicy, w celu zapewnienia bezpiecznych warunków pracy kierowcom i pozostałym osobom uczestniczącym w całym łańcuchu dostaw, wyposażyli ciągniki w niezbędne środki czystości i ochrony zgodnie z wytycznymi państwowych służb sanitarnych. Kierowcy zostali poinstruowani o zachowaniu bezpiecznej odległości między innymi osobami w trakcie załadunku, rozładunku a także kontroli granicznych. Na granicach oraz w miejscach załadunku kierowcy poddawani są kontrolom sanitarnym.

Spółka przygotowuje się na ewentualność całkowitego zamknięcia granic, maksymalnie zapełniając magazyny w kraju, co pomoże w zapewnieniu ciągłości dostaw.

Firma zaleca kierowcom, jak i osobom obsługującym stacje stosowanie się do wszelkich instrukcji wydawanych przez Ministerstwo Zdrowia w nadziei, że już niedługo wszyscy powrócimy do normalnego trybu funkcjonowania.

Źródło: Agroindustry

Recommended Posts