W dniach 14-15 listopada 2018 kluczowi gracze z międzynarodowego i europejskiego sektora LNG spotkają się w Warszawie, w Polsce, aby podjąć najważniejsze tematy dotyczące dalszego rozwoju branży LNG. Podczas spotkania konferencyjnego zaprezentowane zostaną kompleksowe analizy rynkowe, zasygnalizowane nowe technologie oraz będzie ono fantastyczną okazją do networkingu.

Ubiegłoroczna edycja konferencji była pierwszą. W tym roku powraca z jeszcze ciekawszym programem, z wystąpieniami wielu ekspertów i uznaną marką organizowanych przez nas wydarzeń, o czym świadczy uczestnicząca publiczność zawsze zainteresowana i pełna zaangażowania.

Głębokie wnikanie w temat zagadnienia

Pierwszego dnia zaplanowana jest seria głównych wystąpień, które stworzą grunt do późniejszych dyskusji. Zaprosiliśmy przedstawicieli Dyrekcji Generalnej ds. Energii przy Komisji Europejskiej mających wyjaśnić znaczenie LNG w zamierzeniach KE dotyczących rozwoju sektora transportowego. Skangas, jeden ze sponsorów wydarzenia, będzie mówił o głównych czynnikach napędzających rozwój rynku LNG w Europie.

Zdajemy sobie sprawę ze zwiększonego wpływu, jaki klienci wywierają na spedytorów i przewoźników, aby ci używali LNG lub innych paliw alternatywnych. Przedstawiciele firm Amazon i DHL zostali zaproszeni na konferencję, aby powiedzieć więcej na temat wpływu, jaki mają klienci korzystający z ich usług oraz jaki to ma wpływ na podejmowane przez nie decyzje.

Polskie LNG będzie z nami w tym dniu, aby zaprezentować rolę Polski jako bramy do rynku LNG w Europie Centralnej i Wschodniej. Poprosiliśmy firmy Wärtsilä i Chart Industries, które również należą do sponsorów konferencji, o przedstawienie podobieństw między technologią LNG dla przemysłu morskiego i lądowego oraz o wskazanie w jaki sposób intermodalne dostawy LNG mogą zakłócić tradycyjny sposób dostaw energii.

LNG  dla  transportu

Drugi dzień wydarzenia rozpocznie się od prezentacji prognozy dla rynku LNG i analizy wpływu światowych trendów na sytuację w Europie, przedstawioną przez przedstawicieli Gas Infrastructure Europe (GIE). Następnie stowarzyszenie Natural & Bio Gas Vehicle Association (NGVA) jeszcze bardziej szczegółowo nakreśli trendy prezentując swoją publikację  „Prognoza dla gazu ziemnego HDV do 2030″ oraz zalecenia dotyczące polityki.

Przyjrzenie się wykorzystaniu LNG przez sektor transportu, przedstawią wspólnie:  ASE, Emerson i Remontowa LNG Systems, które badają jaki wpływ na przemysł LNG ma postęp technologiczny. Te trzy firmy podzielą się również z uczestnikami konferencji swoimi  przewidywaniami dotyczącymi nadchodzących zakłóceń.

Jak już zostało podkreślone, LNG w transporcie będzie głównym tematem konferencji. Prelegenci z firm Shell, IVECO, Volvo i Nauticor przedyskutują zagadnienie opłacalności LNG w porównaniu z innymi paliwami alternatywnymi. Bez względu na to, czy jest to najbardziej przyjazne rozwiązanie dla środowiska dla ciężkich pojazdów na długich trasach i czy istnieją też przeszkody, które trzeba pokonać, zanim globalne wdrożenie stanie się rzeczywistością.

Wydarzenie zakończy się panelem dyskusyjnym prowadzonym przez DNV GL, podczas którego spróbujemy określić, w jaki sposób zainteresowane strony z różnych branż przemysłowych mogą współpracować w celu promowania rozwoju LNG w Europie. W panelu wezmą udział przedstawiciele firm BP i LIQUIND oraz wielu innych, a także kilku wspomnianych już prelegentów.

Tutaj, króluje networking

Zdecydowaliśmy jeszcze bardziej rozwinąć cześć networkingową konferencji. Dzięki wyjątkowym i dostosowanym do indywidualnych potrzeb prezentacjom i spotkaniom B2B czas spędzony na konferencji będzie przez wszystkich maksymalnie wykorzystany.

Uczestnicy będą mogli wziąć udział w specjalnej sesji networkingowej B2B, na którą należy się zarejestrować przed wydarzeniem. Wystarczy wpisać swoje nazwisko i wyrazić chęć spotkania – system zajmie się wszystkim innym kwestiami organizacyjnymi. Podczas imprezy zapewnimy zarejestrowanym delegatom odpowiednie miejsce spotkań i wystarczająco dużo czasu, aby usiąść i porozmawiać w wydzielonym miejscu. Brzmi jak kojarzenie biznesowe? Dokładnie, to jest to!

Lokalizacja, lokalizacja I jeszcze raz lokalizacja

Doskonałość to minimum, którego oczekujemy, wybierając odpowiednie środowisko dla wydarzeń, które mają służyć jako podstawa wspaniałych pomysłów biznesowych. Konferencje skupiają się na nawiązywaniu kontaktów, poznawaniu właściwych ludzi i prowadzeniu dialogu, który może prowadzić do przełomowych projektów.

Hotel Novotel w Warszawie jest właściwym miejscem we właściwym czasie do zorganizowania tej konferencji. Oferuje wszystko, czego nasi uczestnicy potrzebują, aby cieszyć się wydarzeniem i móc rozmawiać o biznesie – eleganckie wnętrza i wysoki poziom usług.


14-15 listopada 

Warszawa

Agenda

Rejestracja

Członkowie Polskiej Platformy LNG mają jedno darmowe wejście na konferencję, pozostałe osoby 15% zniżki.

Recommended Posts