Polska Platforma LNG jest honorowym partnerem tegorocznej edycji Baltic Ports Conference, która odbędzie się 6-7 września w Szczecinie.

Przedstawiciele branży morskiej 
i transportowej spotkają się w dniach 
6-7 września, 2018 roku, w Szczecinie, podczas Baltic Ports Conference. Wydarzenie odbędzie się w hotelu Radisson Blu i stanowi idealną platformę do wymiany wiedzy oraz doświadczeń.

Tematyka spotkania obracać się będzie wokół najważniejszych zagadnień istotnych obecnie dla rozwoju sektora morskiego na Bałtyku 
i w całej Europie. Poczynając na dokładnym podsumowaniu sytuacji na rynku i jej wpływu na transport morski, poprzez analizę instrumentów finansowych wspierających rozwój infrastruktury portowej i kończąc na funkcji portów jako hubów energetycznych.

Uczestnicy będą również mieli okazję zajrzeć za kulisy branży LNG podczas wizyty na terminalu LNG w Świnoujściu. Polska Platforma LNG jest współorganizatorem wizyty na Terminalu LNG im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu.

Członkowie Polskiej Platformy LNG mają specjalną zniżkę na uczestnictwo w koneferencji. Więcej informacji dostępne pod e-mailem: biuro@pplng.pl

Więcej informacji o wydarzeniu

Recommended Posts