Projekt Go LNG zaprasza do współudziału w warsztatach połączonych z wizytą studyjną organizowanych w Norwegii w dniach 21-23 maja br. Wydarzenie zaczyna się w Ålesund 21 maja br. a kończy w Trondheim 23 maja br.

Program wydarzenia obejmuje wizytę w Norwegian Maritime Competence Center, w którym znajdują się min. Rolls-Royce Maritime Technological Training Centre oraz Offshore Simulation Centre,  przepłynięcie trasy Ålesund – Trondheim na pokładzie M/S Vesterålen, wizytę w Tyholt Campus w laboratoriach Sintef Ocean Research Institute oraz Norwegian Technological University. Podczas warsztatów spikerzy z  Sintef Ocean Research Institute przedstawią  informacje na temat SFI Smart Maritime-Research Centre, potencjału redukcji emisji gazów cieplarnianych z transportu morskiego, 30-letniego doświadczenia z technologiami LNG w ramach Sintef Ocean, wycieków metanu z silników napędzanych gazem oraz napędu hybrydowego.

Wydarzenie jest współorganizowane przez Shipping & Offshore Network (partnera w projekcie Go LNG)  oraz Sintef Ocean.

Program oraz rejestracja

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Wszelkie koszty związane z podróżą, zakwaterowaniem i transportem są pokrywane przez uczestników we własnym zakresie.

Koszty:

Kolacja otwarcia: na własny koszt

Radisson BLU: pokój 1-osobowy 1 065 NOK, pokój 2-osobowy 1 300 NOK (śniadanie w cenie)

M/S Vesterålen: pojedyncza kabina 1 663 NOK, podwójna kabina zewnętrzna 1 336 NOK, podwójna kabina wewnętrzna 1 188 NOK. Podane ceny są za osobę. Kolacja na pokładzie we własnym zakresie.

Recommended Posts