Drugie globalne forum GREENTECH IN SCHIPPING

Hamburg, 25–26 lutego 2020 r

Szczyt LNG Budapeszt

W dniach 2-3 Grudnia 2019 w Budapeszcie odbędzie się spotkanie "Szczyt LNG Budapest"

Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2019

Przed nami piąta edycja Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2019, który odbędzie się w dniach 3-4 października 2019 r. w Siedlcach. Tematem przewodnim Szczytu jest "Państwo - Gospodarka - Bezpieczeństwo: Filary polskiej gospodarki przyszłości".

Fundusz Niskoemisyjnego Transportu (FNT) - konferencja szkoleniowa

Wkrótce rozpocznie funkcjonowanie Fundusz Niskoemisyjnego Transportu (FNT), jako instrument wparcia dla samorządów, spółek komunalnych, przewoźników oraz inwestorów w zakresie zastosowania rozwiązań, infrastruktury i pojazdów elektrycznych oraz napędzanych CNG, LNG i wodorem.

Seminarium LNG w Polsce - najnowsze osiągnięcia i wyzwania

Coroczne seminarium organizowane przez Polską Platformę LNG aby zgromadzić wszystkich członków oraz przedstawicieli firm LNG z zewnątrz. Jest to okazja aby przedstawić ostatnie wydarzenia związane z LNG w Polsce oraz podjąć dyskusję o wyzwaniach i perspektywach.

Polish LNG Conference 2019

Analizując obecne trendy definiujące globalny i europejski rynek LNG, konferencja jest wyjątkowym wydarzeniem, dając przedstawicielom z Polski i reszty świata szansę spotkania się i wymiany doświadczeń.

XX Konferencja Strefy Ex 3-4.04.2019, Gdańsk

Automatic Systems Engineering i Akademia Bezpieczeństwa ASE Z wielką przyjemnością zapraszają na Jubileuszową XX Konferencję STREFY Ex, która upłynie pod hasłem: „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe. Emisja, detekcja i przeciwdziałanie”. W tym roku wydarzenie odbędzie się w Gdańsku w dniach 3-4 kwietnia.

Seminarium Techniczne "Specjalistyczne rozwiązania automatyki dla polepszenia bezpieczeństwa i efektywności pracy instalacji przemysłowych"

Automatic Systems Engineering, członek Polskiej Platformy LNG, zaprasza na bezpłatne Seminarium Techniczne „Specjalistyczne rozwiązania automatyki dla polepszenia bezpieczeństwa i efektywności pracy instalacji przemysłowych", które odbędzie się 7 lutego 2019 roku w Gdańsku.

Bezpieczeństwo surowcowe Polski

Centrum Idei Gospodarczo Ekonomicznych ma przyjemność zaprosić na konferencję pt: BEZPIECZEŃSTWO SUROWCOWE POLSKI

Szkolenie LNG Value Chain w Turku

Projekt Go LNG zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu na temat LNG Value Chain 28 listopada 2018 roku. Wydarzenie odbędzie się na Uniwersytecie w Turku.